Skip Esports

Fodbold Fixtures

Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 04:22 Liverpool (Kray) Esports v Bayern Munich (mooneycb) Esports View
Japan - Pokal - Kvinder 11/28 04:30 Gunma FC White Star Women v Bunnys Kyoto Women Bunnys Kyoto Women View
Japan - Pokal - Kvinder 11/28 04:30 NTV Menina kvinder v Veertien Mie Women View
Japan - Pokal - Kvinder 11/28 04:30 Parceiro Nagano Women Parceiro Nagano Women v JFA Academy kvinder JFA Academy kvinder View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 04:34 Bayern Munich (mooneycb) Esports v Real Madrid (SANE4EK8) Esports View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 04:46 Liverpool (Kray) Esports v Barcelona (MeLToSiK) Esports View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 04:58 Barcelona (MeLToSiK) Esports v Real Madrid (SANE4EK8) Esports View
Japan - J-League 11/28 05:00 Nagoya Grampus Nagoya Grampus v Oita Oita View
Japan - J-League 11/28 05:00 Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima v Consadole Sapporo Consadole Sapporo View
Japan - J2-League 11/28 05:00 V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki v Albirex Niigata Albirex Niigata View
Sydkorea - K3-League 11/28 05:00 Gyeongju HNP Gyeongju HNP v Gimhae City Gimhae City View
Fiji - Pokal 11/28 05:00 Labasa FC v Suva FC View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 05:10 Liverpool (Kray) Esports v Real Madrid (SANE4EK8) Esports View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 05:10 Barcelona (MeLToSiK) Esports v Bayern Munich (mooneycb) Esports View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 05:22 Bayern Munich (mooneycb) Esports v Liverpool (Kray) Esports View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 05:34 Real Madrid (SANE4EK8) Esports v Bayern Munich (mooneycb) Esports View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 05:46 Barcelona (MeLToSiK) Esports v Liverpool (Kray) Esports View
Esoccer - Battle - 8 min. spil 11/28 05:58 Real Madrid (SANE4EK8) Esports v Barcelona (MeLToSiK) Esports View
Japan - J2-League 11/28 06:00 Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu v Fagiano Okayama Fagiano Okayama View
Bangladesh - Liga - Kvinder 11/28 06:00 FC Uttar Bango kvinder FC Uttar Bango kvinder v Jamalpur Kacharipara Akadas kvinder View
Kina - FA Cup 11/28 06:30 Wuhan Zall FC Wuhan Zall FC v Taizhou Yuanda Taizhou Yuanda View
Australien - Queensland - Premier League - Kvinder 11/28 06:30 Logan Lightning kvinder Logan Lightning kvinder v Lions FC kvinder Lions FC kvinder View
Hongkong - Premier League 11/28 07:00 Southern District Southern District v HK Rangers FC HK Rangers FC View
Japan - J3-League 11/28 08:00 Sagamihara Sagamihara v Gainare Tottori Gainare Tottori View
Rumænien - U19-liga 11/28 08:00 LPS Banatul Timisoara U19 v Academia Gica Popescu U19 View
Vietnam U21 Championship 11/28 08:00 Ben Tre U21 Ben Tre U21 v Dong Thap U21 Dong Thap U21 View
Thailand - 3. division 11/28 08:45 Samut Prakan FC v Grakcu Sai Mai United Grakcu Sai Mai United View
Thailand - 3. division 11/28 08:45 Kohkwang FC v Bankhai United Bankhai United View
Thailand - 3. division 11/28 08:45 Pluak Daeng United Pluak Daeng United v Chachoengsao Chachoengsao View
Thailand - 3. division 11/28 08:45 Muangkan Utd Muangkan Utd v PTU Pathum Thani FC View
Thailand - 3. division 11/28 08:45 Thawi Watthana Samut Sakhon UTD Thawi Watthana Samut Sakhon UTD v Bang Pa-in Ayutthaya Bang Pa-in Ayutthaya View
Thailand - 3. division 11/28 08:45 Kabin United v Marines Eureka FC Marines Eureka FC View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 1 11/28 09:00 Yesilyurt Yesilyurt v Buca FK Buca FK View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 1 11/28 09:00 Ofspor Ofspor v Payas Belediyespor 1975 Payas Belediyespor 1975 View
Rumænien - Pokal 11/28 09:00 ACSF Vointa Turnu Magurele ACSF Vointa Turnu Magurele v ACS Sepsi ACS Sepsi View
Vietnam - Championship - Kvinder 11/28 09:00 Ho Chi Minh II kvinder Ho Chi Minh II kvinder v Son La kvinder Son La kvinder View
Algeriet - Ungdomsliga 11/28 09:00 AS Ain M'lila U21 AS Ain M'lila U21 v CR Belouizdad U21 CR Belouizdad U21 View
Algeriet - Ungdomsliga 11/28 09:00 NC Magra U21 NC Magra U21 v ASO Chlef U21 ASO Chlef U21 View
Algeriet - Ungdomsliga 11/28 09:00 Olympique Medea U21 Olympique Medea U21 v JS Saoura U21 JS Saoura U21 View
Algeriet - Ungdomsliga 11/28 09:00 US Biskra U21 US Biskra U21 v JSM Skikda U21 JSM Skikda U21 View
Algeriet - Ungdomsliga 11/28 09:00 USM Alger U21 USM Alger U21 v ES Setif U21 ES Setif U21 View
Algeriet - Ungdomsliga 11/28 09:00 USM Bel Abbes U21 USM Bel Abbes U21 v MC Alger U21 MC Alger U21 View
Kroatien - U19-liga 11/28 09:00 NK Rudes U19 NK Rudes U19 v NK Sesvete U19 NK Sesvete U19 View
Kroatien - U19-liga 11/28 09:00 Istra 1961 U19 Istra 1961 U19 v NK Osijek U19 NK Osijek U19 View
Thailand - 3. division 11/28 09:00 Siam FC v Royal Thai Air Force FC View
Thailand - 3. division 11/28 09:00 Krua-Napat Ubon Krua-Napat Ubon v Sakon Nakhon FC View
Thailand - 3. division 11/28 09:00 Krabi FC Krabi FC v Songkhla FC View
Thailand - 3. division 11/28 09:00 Hua Hin City v Samut Songkhram Samut Songkhram View
Rumænien - Liga 1 - Kvinder 11/28 09:00 Uni Alexandria Women Uni Alexandria Women v Piros Security Women Piros Security Women View
Israel - Ungdomsliga 11/28 09:00 FC Ashdod U19 FC Ashdod U19 v Hapoel Ramat Gan U19 Hapoel Ramat Gan U19 View
Israel - Ungdomsliga 11/28 09:00 Hapoel Nof HaGalil U19 Hapoel Nof HaGalil U19 v Beitar Tubruk U19 Beitar Tubruk U19 View
Bangladesh - Liga - Kvinder 11/28 09:00 Begum Anwara SC kvinder Begum Anwara SC kvinder v Kumilla Utd kvinder View
Singapore - Premier League 11/28 09:30 Balestier Khalsa FC Balestier Khalsa FC v Geylang International Geylang International View
Singapore - Premier League 11/28 09:30 Hougang United FC Hougang United FC v Tanjong Pagar United Tanjong Pagar United View
Hongkong - Premier League 11/28 09:30 Resources Capital FC Resources Capital FC v HK Pegasus HK Pegasus View
Australien - NPL - Queensland 11/28 09:30 Lions FC Lions FC v Brisbane Olympic FC Brisbane Olympic FC View
Egypten - 2. division 11/28 09:30 Baladiyet El Mahallah Baladiyet El Mahallah v Bani Ebaid Bani Ebaid View
AFC Champions League 11/28 10:00 Vissel Kobe Vissel Kobe v Guangzhou Evergrande Guangzhou Evergrande View
Ukraine U19 Vyscha Liga 11/28 10:00 SC Dnipro-1 U19 SC Dnipro-1 U19 v Shakhtar Donetsk U19 Shakhtar Donetsk U19 View
Ukraine U19 Vyscha Liga 11/28 10:00 FC Ingulets U19 FC Ingulets U19 v Olimpik Donetsk U19 Olimpik Donetsk U19 View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 2 11/28 10:00 Iskenderun FK Iskenderun FK v Yomraspor Yomraspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 2 11/28 10:00 Kutahyaspor Kutahyaspor v Buyukcekmece Tepecikspor Buyukcekmece Tepecikspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 2 11/28 10:00 Agrispor Agrispor v Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959 FK View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 3 11/28 10:00 Golcukspor Golcukspor v Esenler Erokspor Esenler Erokspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 3 11/28 10:00 Cizrespor Cizrespor v Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 3 11/28 10:00 Catalca Spor Catalca Spor v Yeni Altindag Belediyespor Yeni Altindag Belediyespor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 3 11/28 10:00 Somaspor Somaspor v Batman Petrolspor Batman Petrolspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 2 11/28 10:00 Halide Edip Adivarspor Halide Edip Adivarspor v Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 2 11/28 10:00 Cengelkoyspor Cengelkoyspor v Darica G Birligi Darica G Birligi View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 1 11/28 10:00 Nevsehirspor GK Nevsehirspor GK v Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 1 11/28 10:00 Kizilcabolukspor Kizilcabolukspor v 1877 Alemdagspor 1877 Alemdagspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 1 11/28 10:00 Cankaya FK Cankaya FK v Manisaspor Manisaspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 1 11/28 10:00 Edirnespor Edirnespor v Derince Spor A.S. Derince Spor A.S. View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 1 11/28 10:00 Kemer Tekirovaspor Kemer Tekirovaspor v Diyarbakirspor Diyarbakirspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 3 11/28 10:00 Carsambaspor Carsambaspor v Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu Spor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 3 11/28 10:00 Arhavispor Arhavispor v Sile Yildizspor Sile Yildizspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 3 11/28 10:00 Yalovaspor Yalovaspor v Erbaaspor Erbaaspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 3 11/28 10:00 Elaziz Belediyespor Elaziz Belediyespor v Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 2 11/28 10:00 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor v Ceyhanspor Ceyhanspor View
Tyrkiet - 3 Lig - Gruppe 1 11/28 10:00 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor v Arnavutkoy Belediyesi Arnavutkoy Belediyesi View
Rumænien - Pokal 11/28 10:00 CSC Sanmartin CSC Sanmartin v Dunarea Calarasi Dunarea Calarasi View
Aserbajdsjan - Premier League 11/28 10:00 FK Sumqayit FK Sumqayit v FK Gabala FK Gabala View
Serbien - U19-liga 11/28 10:00 FK Brodarac U19 FK Brodarac U19 v FK Internacional U19 FK Internacional U19 View
Rumænien - U19-liga 11/28 10:00 Universitatea Cluj U19 v FC Ripensia Timisoara U19 FC Ripensia Timisoara U19 View
Israel - Ungdomsliga 11/28 10:00 Hapoel Raanana U19 Hapoel Raanana U19 v Maccabi Tel Aviv U19 Maccabi Tel Aviv U19 View
Israel - Ungdomsliga 11/28 10:00 Maccabi Haifa U19 Maccabi Haifa U19 v Maccabi Netanya U19 Maccabi Netanya U19 View
Armenien - Premier League 11/28 10:30 FC Lori FC Lori v Ararat Armenia Ararat Armenia View
Tyrkiet - Super Lig 11/28 10:30 Gazisehir Gaziantep FK Gazisehir Gaziantep FK v Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor View
Tyrkiet - 1 Lig 11/28 10:30 Umraniyespor Umraniyespor v Menemen Belediye Spor Menemen Belediye Spor View
Spanien - Tercera - Gruppe 9 11/28 10:30 Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF v Melilla CD Melilla CD View
Danmark - U19-liga 11/28 10:45 Esbjerg U19 Esbjerg U19 v AC Horsens U19 View
Rusland - Premier League 11/28 11:00 Arsenal Tula Arsenal Tula v Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg View
Polen - III Liga 11/28 11:00 Rks Radomsko Rks Radomsko v Bron Radom Bron Radom View
Polen - III Liga 11/28 11:00 Jagiellonia Bialystok II Jagiellonia Bialystok II v Ursus Warsawa Ursus Warsawa View
Polen - II Liga 11/28 11:00 Olimpia Elblag Olimpia Elblag v Blekitni Stargard Blekitni Stargard View
Moldova Divizia A 11/28 11:00 CS Drochia CS Drochia v CF Sparta Selemet CF Sparta Selemet View
Bulgarien - 1. liga 11/28 11:00 Arda Kardzhali Arda Kardzhali v Montana Montana View
Ukraine U19 Vyscha Liga 11/28 11:00 Dynamo Kiev U19 Dynamo Kiev U19 v FC Vorskla Poltava U19 FC Vorskla Poltava U19 View
Portugal - Segunda Liga 11/28 11:00 Academico Viseu Academico Viseu v Penafiel Penafiel View
Ukraine - Reserveliga 11/28 11:00 Kolos Kovalivka Reserves Kolos Kovalivka Reserves v Desna Chernihiv Reserves Desna Chernihiv Reserves View