Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04'
|
Inter (Rus_1995_LAN) Esports
|
2-2
|
Galatasaray (d1pseN) Esports
|
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06'
|
Portugal (Senior) Esports
|
2-2
|
England (nikkitta) Esports
|
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
07'
|
Arsenal (Palas) Esports
|
6-2
|
A.Madrid (Bruno) Esports
|
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
07'
|
A.Madrid (val) Esports
|
2-1
|
Real Madrid (Carnage) Esports
|
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
07'
|
Inter (Leonardo) Esports
|
3-1
|
RB Leipzig (Rafaelo) Esports
|
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
07'
|
Barcelona (Spencer) Esports
|
0-0
|
Girona (Ragnar) Esports
|
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
08'
|
Netherlands (Koftovsky) Esports
|
2-2
|
Germany (Arcos) Esports
|
|
|
Fodbold |
Grækenland - Super League - Kvinder |
65'
|
[4] Asteras Tripolis kvinder
|
0-1
|
AO Rea kvinder
[5] |
|
|
Fodbold |
Europa - Venskabskampe |
66'
|
Strømsgodset
|
0-2
|
Sandefjord
|
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
2 - 04:22
|
PHX Suns (SHARPSHOOTER) Esports
|
18-22
|
DAL Mavericks (KJMR) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
3 - 00:00
|
MEM Grizzlies (RASCAL) Esports
|
61-43
|
BOS Celtics (THA KID) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
4 - 04:52
|
BOS Celtics (ViTOR) Esports
|
62-48
|
MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
4 - 03:44
|
POR Trail Blazers (Moody) Esports
|
59-63
|
PHX Suns (Resarke) Esports
|
|
|
Basketball |
Kina - CBA |
2 - 02:56
|
[18] Ningbo Rockets
|
42-50
|
Shenzhen Leopards
[8]
|
|
|
Basketball |
Kina - CBA |
2 - 00:12
|
[5] Zhejiang Lions
|
66-62
|
Fujian Sturgeons
[16]
|
|
|
Basketball |
Kina - CBA |
3 - 12:00
|
[11] Guangzhou Long-Lions
|
54-43
|
Jiangsu Dragons
[19]
|
|
|
Basketball |
Kina - CBA |
2 - 04:40
|
[14] Tianjin Pioneers
|
41-52
|
Beijing Royal Fighters
[9]
|
|
|
Basketball |
Kina - CBA |
2 - 00:21
|
[20] Sichuan Blue Whales
|
38-45
|
Jilin Northeast Tigers
[17]
|
|
|
Basketball |
Kina - CBA |
3 - 12:00
|
[2] Liaoning Flying Leopards
|
57-60
|
Shanxi Loongs
[12]
|
|
|
Basketball |
Taiwan - P League |
3 - 08:36
|
[6] Kaohsiung Steelers
|
47-55
|
Taoyuan Pilots
[3] |
|
|
Volleyball |
Cuba - Campeonato Nacional - Kvinder |
|
Cienfuegos kvinder
|
0-0
|
La Habana kvinder
|
|
|
Volleyball |
Kasakhstan - National League - Kvinder |
25-18,25-22
|
Zhetysu kvinder
|
18-24
|
Kuanysh kvinder
|
|
|
Volleyball |
Filippinerne - PVL - Kvinder |
20-25,12-25,25-23,25-11
|
[4] Choco Mucho kvinder
|
8-9
|
PLDT kvinder
[5] |
|
|
Baseball |
CPBL Exhibition |
03/19 10:35 |
Uni-Lions
|
6-3
|
Rakuten Monkeys
|
|
|
Baseball |
CPBL Exhibition |
03/19 10:35 |
Wei-Chuan Dragons
|
1-2
|
TSG Hawks
|
|
|
Baseball |
Japan - NPB Exhibition |
03/19 09:00 |
Hanshin Tigers
|
10-8
|
Softbank Hawks
|
|
|
Ishockey |
Tjekkiet - Liga - U20 |
2 - 03:15
|
HC Vsetin U20
|
2-1
|
Tremosna U20
|
|
|
Håndbold |
Spanien - Copa del Rey |
51:31
|
CBM Sporting Alicante
|
26-25
|
BM Cangas
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Heraklion - Damedouble |
15-0
|
Buchnik/Zack
|
1-0
|
Slavikova/Vanik
|
|
|
Tennis |
ITF W35 - Alaminos-Larnaca |
0-0
|
[195] Carole Monnet
|
0-0
|
Dimitra Pavlou
[425] |
|
|
Tennis |
ITF M15 - Monastir |
0-30
|
Mathieu Scaglia
|
0-1
|
Marcel Politowicz
|
|
|
Tennis |
Challenger - Murcia |
0-0
|
Nicola Kuhn
|
0-3
|
Bu Yunchaokete
|
|
|
Tennis |
Challenger - Murcia |
0-0
|
[387] Daniel Merida
|
3-2
|
Andrea Pellegrino
[162] |
|
|
Tennis |
ITF M15 - Antalya - Herredouble |
0-0
|
Horoz/Ilkel
|
2-3
|
Schiessl/Tessa
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Antalya - Damedouble |
0-0
|
Hindova/Vlckova
|
1-3
|
Dvorackova/Sevcikova
|
|
|
Tennis |
Challenger - Zadar |
40-40
|
[330] Mathys Erhard
|
2-3
|
Lukas Neumayer
[219] |
|
|
Tennis |
ITF M15 - Sharm El Sheikh - Herredouble |
30-15
|
Desousa/Pel
|
3-3
|
Pawelski/Pieczkowski
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Antalya - Damedouble |
0-0
|
Junge-Ilges/Wojcik
|
2-5
|
Jaskova/Turkmen
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Opatija |
0-0
|
Marc Majdandzic
|
2-5
|
Mili Poljicak
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Alaminos-Larnaca |
0-0
|
Kai Lemstra
|
6-1,0-0
|
Adrian Oetzbach
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Sharm El Sheikh - Damedouble |
40-30
|
Atia/Zakharova
|
5-3
|
Villet/Yardley
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Alaminos-Larnaca |
0-0
|
Andrea Bacaloni
|
6-1,1-2
|
Stylianos Christodoulou
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Sabadell |
0-15
|
Alba Rey Garcia
|
0-5
|
Iva Primorac
|
|
|
Tennis |
ITF W75 - Maribor |
0-0
|
[290] Elena Pridankina
|
6-2,0-0
|
Celine Naef
[147] |
|
|
Tennis |
ITF M15 - Heraklion |
0-0
|
Samuele Pieri
|
3-6,0-0
|
Amit Vales
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Le Havre |
15-40
|
Kajsa Rinaldo Persson
|
6-0,1-2
|
Alice Battesti
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Opatija |
15-0
|
Jan Kupcic
|
6-3,2-0
|
Emanuele Mazzeschi
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Le Havre |
15-40
|
Enola Chiesa
|
5-4
|
Helena Stevic
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Sabadell |
40-30
|
Ekaterina Reyngold
|
4-5
|
Lavinia Tanasie
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Sharm El Sheikh |
40-40
|
Ayline Esina Samardzic
|
6-5
|
Onyu Choi
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Monastir |
40-40
|
Fabio De Michele
|
2-6,1-0
|
Luca Potenza
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Sharm El Sheikh |
0-0
|
Fryderyk Lechno-Wasiutynski
|
6-5
|
Sergo Sikharulidze
|
|
|
Tennis |
Challenger - Zadar |
30-30
|
[401] Oleksii Krutykh
|
1-6,3-1
|
Jonas Forejtek
[421] |
|
|
Tennis |
ITF M15 - Opatija |
0-15
|
Jeremy Gschwendtner
|
1-6,1-3
|
Jeremy Taylor
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Antalya - Damedouble |
15-30
|
Glushkova/Grechkina
|
2-6,3-1
|
Krznaric/Uyar
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Heraklion |
0-0
|
Matthew William Donald
|
3-6,3-2
|
Filip Peliwo
|
|
|
Tennis |
ITF M25 - Loule |
15-40
|
Alejandro T Alvarez
|
7-5,1-0
|
Miguel Garcia
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Monastir |
40-30
|
Tessa Johanna Brockmann
|
3-6,1-5
|
Evialina Laskevich
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Heraklion |
15-15
|
Gabriel Decamps
|
2-1
|
Gian M Di Natale
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Heraklion |
0-0
|
Maria Eleni Poulka
|
1-3
|
Victoria Kan
|
|
|
Tennis |
ITF M25 - Loule |
0-0
|
Mario G Fernandez
|
6-3,3-0
|
Daniel Marincas
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Opatija |
0-30
|
Peter Fajta
|
2-6,3-4
|
Oleksandr Ovcharenko
|
|
|
Tennis |
ITF M25 - Loule |
15-15
|
Gabriele Piraino
|
6-2,3-2
|
Afonso Portugal
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Opatija |
40-40
|
Nik Mikovic
|
6-7,0-0
|
Stefano D'Agostino
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Heraklion |
30-15
|
Giorgia Pinto
|
6-1,2-6,1-0
|
Marie Vogt
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Heraklion |
15-0
|
Margarita Ignatjeva
|
3-6,1-1
|
Maria Vittoria Viviani
|
|
|
Tennis |
ITF W75 - Maribor |
15-0
|
Pia Lovric
|
6-3,3-5
|
Eudice Chong
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Sharm El Sheikh |
0-0
|
Gabriele Volpi
|
6-4,6-2
|
Milosz Sroka
|
|
|
Tennis |
Challenger - Zadar |
15-0
|
[108] Zsombor Piros
|
7-6,4-2
|
Daniel Michalski
[302] |
|
|
Tennis |
ITF M15 - Monastir |
30-30
|
Jack Loge
|
3-6,6-3,3-1
|
Federico Cina
|
|
|
Tennis |
ITF M25 - Badalona |
15-15
|
Lucas Bouquet
|
6-3,2-2
|
Pol Amoros Ramos
|
|
|
Tennis |
ITF W35 - Alaminos-Larnaca |
15-0
|
[239] Lina Gjorcheska
|
5-5
|
Irene Burillo Escorihuela
[259] |
|
|
Tennis |
ITF M25 - Badalona |
0-15
|
Noah Lopez
|
6-1,0-1
|
Kuzey Cekirge
|
|
|
Tennis |
ITF M25 - Badalona |
30-30
|
Tristan McCormick
|
3-6,6-1,1-2
|
Pol Martin Tiffon
|
|
|
Tennis |
ITF M25 - Badalona |
30-15
|
Ryan Nijboer
|
3-6,6-1,0-0
|
Dali Blanch
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Sharm El Sheikh |
8-4
|
Magdalena Stoilkovska
|
6-4,6-7,0-0
|
Jana Otzipka
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Monastir |
0-0
|
Luana Plaza Araujo
|
1-6,6-3,4-3
|
Elena Milovanovic
|
|
|
Tennis |
ITF W15 - Monastir |
40-40
|
Emmanuelle Girard
|
2-6,1-2
|
Yasmine Mansouri
|
|
|
Tennis |
UTR Pro - Olomouc |
15-15
|
Marek Jaloviec
|
6-2,6-7,3-0
|
Jakub Novak
|
|
|
Tennis |
ITF M15 - Monastir |
0-0
|
Aleksandr Lobanov
|
6-2,5-7,2-3
|
Fabrizio Andaloro
|
|
|
Tennis |
ITF W35 - Alaminos-Larnaca |
0-0
|
[152] Ella Seidel
|
1-6,4-6
|
Lois Boisson
[293] |
|
|
Tennis |
ITF M15 - Alaminos-Larnaca |
5-3
|
Rocco Piatti
|
6-6
|
Andrea Gola
|
|
|
Galop |
Vaal (SA) |
03/19 12:25 |
Vaal (SA) (Løb 5)
|
View
|
|
|
|
Galop |
Meslay Du Maine |
03/19 12:02 |
Meslay Du Maine (Løb 4)
|
View
|
|
|
|
Hunde |
Oxford |
03/19 12:38 |
Oxford (Løb 2)
|
View
|
|
|
|
Hunde |
AUS Mandurah |
03/19 12:36 |
Løb 8 - Mandurah
|
View
|
|
|
|
Hunde |
Sheffield |
03/19 12:32 |
Sheffield (Løb 7)
|
View
|
|
|
|
Hunde |
Tralee |
03/19 12:26 |
Tralee (Løb 5)
|
View
|
|
|
|
Hunde |
Newcastle |
03/19 12:24 |
Newcastle (Løb 6)
|
View
|
|
|
|
Hunde |
AUS Mandurah |
03/19 12:21 |
Løb 8 - Mandurah
|
View
|
|
|
|
Hunde |
Oxford |
03/19 12:19 |
Oxford (Løb 2)
|
View
|
|
|
|
Snooker |
World Open 2024 |
03/19 11:30 |
He Guoqiang
|
0-1
|
Wang Xinbo
|
|
|
Snooker |
World Open 2024 |
03/19 11:30 |
Ronnie O'Sullivan
|
2-1
|
Michael White
|
|
|
Snooker |
World Open 2024 |
03/19 11:30 |
Judd Trump
|
1-1
|
Sanderson Lam
|
|
|
Snooker |
World Open 2024 |
03/19 11:30 |
Cao Yupeng
|
2-0
|
Noppon Saengkham
|
|
|
Snooker |
World Open 2024 |
03/19 11:30 |
Chris Wakelin
|
0-2
|
Jordan Brown
|
|
|
Snooker |
World Open 2024 |
03/19 11:30 |
Matthew Stevens
|
2-0
|
Ryan Day
|
|
|
Snooker |
World Open 2024 |
03/19 11:30 |
Neil Robertson
|
1-0
|
Tian Pengfei
|
|
|
Dart |
Players Championship 6 |
03/19 12:25 |
Josh Richardson
|
0-0
|
Tim Wolters
|
|
|
Dart |
Modus Super Series - Uge 4 |
03/19 12:25 |
Neil Duff
|
0-0
|
Jimmy Hendriks
|
|
|
Dart |
Players Championship 6 |
03/19 12:00 |
Gabriel Clemens
|
3-5
|
Lukas Wenig
|
|
|
Dart |
Players Championship 6 |
03/19 12:00 |
Raymond van Barneveld
|
5-1
|
Ronny Huybrechts
|
|
|
Dart |
Players Championship 6 |
03/19 12:00 |
Callan Rydz
|
6-3
|
Kim Huybrechts
|
|
|
Dart |
Players Championship 6 |
03/19 12:00 |
James Wade
|
5-4
|
Reece Colley
|
|
|
Bordtennis |
WTT Feeder - Beirut 1 |
7-11
|
Hassan Chbib
|
3-6
|
Jeet Chandra
|
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
|
Jiri Babinek
|
0-0
|
Michal Zobac
|
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
|
Tibor Kolenic
|
0-0
|
Radek Kohout
|
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
|
Jiri Foltynek
|
0-0
|
Alois Kanak
|
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
|
Frantisek Pusch
|
0-0
|
Vaclav Hejda Jnr
|
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
|
Anatolii Nikolenko
|
0-0
|
Bohdan Plakhtyi
|
|
|
Bordtennis |
Austrian Bundesliga 1 |
|
Ronit Bhanja
|
0-0
|
Armin Alicic
|
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
5-11
|
Oleksandr Zhyrnov
|
0-0
|
Andrii Derevianko
|
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
|
Simon Matousch
|
7-4
|
Vladimir Libovicky
|
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
7-11,4-11
|
Johannes Kant
|
0-1
|
Stanislav Kruti
|
|
|
Bordtennis |
WTT Feeder - Beirut 1 |
7-11
|
SaadEddine Habach
|
6-3
|
Mahmoud Helmy
|
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
10-12
|
Krystof Balak
|
5-7
|
Matej Svitac
|
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
11-6,7-11,12-10
|
Rafael De Las Heras
|
5-2
|
Tomas Tregler
|
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
1-11,7-11,11-5
|
Michal Benes
|
2-4
|
Adam Dosz
|
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
11-9,11-7
|
Yaroslav Kovshun
|
5-7
|
Vasyl Kondratenko
|
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
11-7,5-11,7-11,11-5
|
Mykhailo Kistechko
|
2-4
|
Roman Zholubak
|
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
11-5,4-11,11-6
|
Oleksandr Bryzhevatyi
|
0-0
|
Mykhailo Chumak
|
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
13-15,11-8,11-8
|
Roman Zaporozhets
|
2-3
|
Serhii Priadko
|
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
11-6,11-8,7-11,9-11
|
Vladimir Cermak
|
12-10
|
Jakub Hradecky
|
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
5-11,11-7,11-7
|
Josef Ruzicka
|
3-1
|
Zdenek Zahradka
|
|
|
Bordtennis |
WTT Feeder - Beirut 1 |
8-11,5-11,11-8
|
Mohamed Nour Habach
|
3-8
|
Zeyad Aldmaisy
|
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
6-11,8-11,11-8,11-6
|
Michal Benes
|
0-0
|
Adam Dosz
|
|
|
Badminton |
Swiss Open - Kvalifikation - Kvinder |
|
Manami Suizu
|
6-4
|
Juliana V. Viera
|
|
|
Badminton |
Swiss Open - Kvalifikation - Damedouble |
21-11
|
Jann/Zarrouk
|
14-11
|
Rafi/Naluwooza
|
|
|
Badminton |
Swiss Open - Kvalifikation - Herredouble |
|
Liu/Huang
|
21-20
|
Jansen/Neumann
|
|
|
Curling |
VM - Kvinder |
03/19 12:00 |
Italien kvinder
|
2-0
|
Canada kvinder
|
|
|
eSport |
CS2 - PGL Major Copenhagen |
00:48
|
Eternal Fire
|
0-8
|
GamerLegion
|
|
|
eSport |
Honor of Kings - KGL Spring |
00:00
|
Victorious Gaming
|
0-1
|
WanZhen Esports Club
|
|
|
eSport |
Crossfire - CFPL |
00:00
|
All Gamers
|
0-0
|
XROCK
|
|
|
eSport |
LOL - LPL Spring |
00:35
|
Team WE
|
0-1
|
ThunderTalk Gaming
|
|
|