Basketball |
Filippinerne - MPBL |
05/02 12:00 |
Quezon City v Pampanga Giant Lanterns
|
|
44-63
|
|
Håndbold |
Rumænien - Liga Nationala - Kvinder |
05/02 12:00 |
SCM Craiova kvinder v Magura Cisnadie kvinder
|
|
36-34
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita - Damedouble |
05/02 12:00 |
Covi/Szymczuch v Barry/Kovapitukted
|
|
View
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvinder - Kvalifikation |
05/02 12:00 |
Raksha Kandasamy v Nutnalin Rattanapanuwong
|
|
1-2
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvinder - Kvalifikation |
05/02 12:00 |
Margaux Lasis v Veda Diemel
|
|
2-1
|
|
eSport |
Crossfire - Honor Cup |
05/02 12:00 |
Team WE v BaiSha Fighting
|
|
View
|
|
Fodbold |
Argentina - Reserveliga |
05/02 12:00 |
Deportivo Muniz Reserves v CA Lugano Reserves
|
|
2-2
|
|
eSport |
VALORANT - VCT China |
05/02 12:00 |
Edward Gaming v All Gamers
|
|
2-0
|
|
Fodbold |
Tyrkiet - U19-liga |
05/02 12:00 |
Istanbul Basaksehir U19 v Samsunspor U19
|
|
1-0
|
|
Fodbold |
Tyrkiet - U19-liga |
05/02 12:00 |
Trabzonspor U19 v Besiktas U19
|
|
4-0
|
|
Fodbold |
Armenien - Premier League |
05/02 12:00 |
FC West Armenia v Pyunik FC
|
|
1-4
|
|
Fodbold |
Armenien - Premier League |
05/02 12:00 |
FC Van v Ararat Armenia
|
|
0-5
|
|
Fodbold |
Etiopien - Premier League |
05/02 12:00 |
Adama City v Shashemene Kenema FC
|
|
1-0
|
|
Fodbold |
Aserbajdsjan - 1. division |
05/02 12:00 |
Qaradag Lokbatan v Araz Saatli
|
|
3-1
|
|
Fodbold |
Aserbajdsjan - 1. division |
05/02 12:00 |
Zaqatala v Shamakhi FK
|
|
0-2
|
|
Fodbold |
Aserbajdsjan - 1. division |
05/02 12:00 |
Moik Baku v Yerevan FK
|
|
1-3
|
|
Fodbold |
Georgien - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
Dila Gori v Torpedo Kutaisi
|
|
Postponed
|
|
Fodbold |
Georgien - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
FC Gagra v FC Samtredia
|
|
Postponed
|
|
Fodbold |
Georgien - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
Dinamo Batumi v FC Telavi
|
|
Postponed
|
|
Fodbold |
Georgien - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
Kolkheti Poti v Samgurali
|
|
Postponed
|
|
Fodbold |
Georgien - Erovnuli Liga |
05/02 12:00 |
Dinamo Tbilisi v FC Iberia 1999
|
|
Postponed
|
|
Hunde |
AUS Mandurah |
05/02 11:59 |
Løb 4 - Mandurah v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05/02 11:58 |
GS Warriors (SURGEON) Esports v DAL Mavericks (KJMR) Esports
|
|
90-76
|
|
Hunde |
Oxford |
05/02 11:56 |
Oxford (Løb 7) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Angle Park |
05/02 11:56 |
Løb 5 - Angle Park v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 11:55 |
Volodymyr Ivasiv v Oleksandr Hainovskyi
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 11:55 |
Petr Kotrbaty v Filip Kopecky
|
|
1-3
|
|
Hunde |
AUS Dapto |
05/02 11:53 |
Løb 9 - Dapto v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 11:52 |
Inter (labotryas) Esports v Napoli (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 11:52 |
AC Milan (KraftVK) Esports v Roma (BlackStar98) Esports
|
|
1-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 11:50 |
Piotr Maruszak v Tomasz Filbrandt
|
|
1-3
|
|
Badminton |
Thomas Cup - Herredouble |
05/02 11:50 |
Koga/Saito v Goh/Izzuddin
|
|
1-2
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 11:50 |
Maciej Podsiadlo v Artur Daniel
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 11:50 |
Ondrej Knazik v Zdenek Dusek
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 11:50 |
Ivan Fedoryshyn v Oleksandr Kolbasenko
|
|
3-2
|
|
Galop |
JPN Funabashi |
05/02 11:50 |
Løb 12 - Funabashi v
|
|
View
|
|
Tennis |
WTA - Saint-Malo - Damedouble |
05/02 11:50 |
Haverlag/Naef v Anshba/Detiuc
|
|
5-7,7-5,8-10
|
|
Tennis |
ITF M15 - Monastir - Herredouble |
05/02 11:50 |
Birrell/Cook v Fuchs/Thayne
|
|
6-7,4-6
|
|
eSport |
SCII - GSL |
05/02 11:49 |
TY v Creator
|
|
0-1
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 11:48 |
Zdenek Vasatko v Tomas Kanka
|
|
3-0
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05/02 11:48 |
LA Lakers (TD24) Esports v MIL Bucks (AM) Esports
|
|
51-73
|
|
Hunde |
Sheffield |
05/02 11:47 |
Sheffield (Løb 3) v
|
|
View
|
|
Hunde |
Waterford |
05/02 11:46 |
Waterford (Løb 2) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Hobart |
05/02 11:46 |
Løb 4 - Hobart v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 11:45 |
Marseille (Janis) Esports v Lyon (Walter) Esports
|
|
2-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 11:45 |
Lens (Pascal) Esports v Monaco (Iron) Esports
|
|
3-7
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:45 |
Roma (Jack) Esports v Villarreal (Dennis) Esports
|
|
3-2
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:45 |
Sporting (Pontiac) Esports v Bayer 04 (Boris) Esports
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF M15 - Monastir |
05/02 11:45 |
Kacper Szymkowiak v Karan Singh
|
|
away
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:45 |
RB Leipzig (David) Esports v Napoli (Seagal) Esports
|
|
1-3
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:45 |
A.Madrid (Socrates) Esports v PSV (Cruise) Esports
|
|
4-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 11:45 |
Bayer 04 (Odin) Esports v Dortmund (MisterX) Esports
|
|
1-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 11:45 |
Hoffenheim (Bruno) Esports v Leipzig (Obelix) Esports
|
|
2-1
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 11:45 |
Vootele Vaher v Rene Riomar
|
|
0-3
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Herredouble - Kvalifikation |
05/02 11:45 |
Mueller/Yann Orteu v Hermans/Jongen
|
|
2-0
|
|
Tennis |
ITF M15 - Monastir |
05/02 11:45 |
Pedro Araujo v Elio Jose Ribeiro Lago
|
|
6-3,7-5
|
|
Tennis |
ITF M15 - Kursumlijska Banja |
05/02 11:45 |
Branko Djuric v Peter Fajta
|
|
7-5,3-6,6-1
|
|
Tennis |
WTA - Lleida |
05/02 11:45 |
Sofia Kenin v Ashlyn Krueger
|
|
3-6,7-5,5-7
|
|
Tennis |
ITF W15 - Kursumlijska Banja |
05/02 11:45 |
Ziva Falkner v Daria Yesypchuk
|
|
7-6,6-2
|
|
Ishockey |
U18 World Championship |
05/02 11:45 |
Czech Rep U18 v Slovakia U18
|
|
2-3
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvalifikation |
05/02 11:45 |
Patrick Zbinden v Yu See
|
|
2-0
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kvalifikation |
05/02 11:45 |
Jasper Koppen v Siddharth Pratap Singh
|
|
0-2
|
|
Hunde |
AUS Albion Park |
05/02 11:43 |
Løb 6 - Albion Park v
|
|
View
|
|
Hunde |
Nottingham |
05/02 11:41 |
Nottingham (Løb 4) v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 11:40 |
Juventus (sane4ek8) Esports v AC Milan (KraftVK) Esports
|
|
2-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 11:40 |
Roma (BlackStar98) Esports v Inter (labotryas) Esports
|
|
2-5
|
|
Badminton |
Thomas Cup |
05/02 11:40 |
Kento Momota v Justin Hoh
|
|
View
|
|
Badminton |
Thomas Cup |
05/02 11:40 |
Guangzu Lu v Kiran George
|
|
View
|
|
Tennis |
WTA Lleida WD |
05/02 11:40 |
Danilina/Neel v Hibino/Wu
|
|
6-3,6-3
|
|
Tennis |
ITF W35 - Hammamet |
05/02 11:40 |
Audrey Albie v Alice Rame
|
|
6-2,6-4
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 11:40 |
Vasiliy Smyk v Oleksandr Mytsyk
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF M25 - Nottingham |
05/02 11:40 |
Paul Jubb v Enzo Wallart
|
|
home
|
|
Galop |
Madrid |
05/02 11:40 |
Madrid (Løb 1) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Sandown Par |
05/02 11:40 |
Løb 7 - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Hunde |
Nottingham |
05/02 11:39 |
Nottingham (Løb 4) v
|
|
View
|
|
Galop |
Enghien |
05/02 11:38 |
Enghien (Løb 2) v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 11:38 |
Portugal (dm1trena) Esports v England (d1pseN) Esports
|
|
1-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
05/02 11:38 |
Netherlands (Bomb1to) Esports v Germany (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
1-3
|
|
Hunde |
Oxford |
05/02 11:38 |
Oxford (Løb 7) v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
05/02 11:36 |
DAL Mavericks (SCORCH) Esports v CLE Cavaliers (CARNAGE) Esports
|
|
76-77
|
|
Hunde |
AUS Mandurah |
05/02 11:36 |
Løb 4 - Mandurah v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 11:35 |
PHI 76ers (Resarke) Esports v NY Knicks (Moody) Esports
|
|
89-93
|
|
Basketball |
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
05/02 11:35 |
MEM Grizzlies (RINT) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
79-77
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 11:35 |
Martin Olejnik v Petr David
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 11:35 |
Andrii Nakliutskyi v Viktor Slozka
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF W15 - Antalya - Damedouble |
05/02 11:35 |
Ounmuang/Ruamrak v Nagata/Okuwaki
|
|
3-6,2-6
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 11:35 |
Valerii Merzlikin v Volodymyr Bilobrov
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF W35 - Yecla |
05/02 11:35 |
Anastasia Kulikova v Tamara Kostic
|
|
4-6,3-6
|
|
Bordtennis |
WTT - Saudi Smash - Kvinder - Kvalifikation |
05/02 11:35 |
Dora Madarasz v Anna Wegrzyn
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
WTT - Saudi Smash - Kvalifikation |
05/02 11:35 |
Mizuki Oikawa v Lubomir Pistej
|
|
0-3
|
|
Tennis |
WTA - Saint-Malo |
05/02 11:35 |
Peyton Stearns v Taylah Preston
|
|
6-1,3-6,6-1
|
|
Basketball |
Kina - CBA |
05/02 11:35 |
Xinjiang Flying Tigers v Zhejiang Golden Bulls
|
|
125-90
|
|
Hunde |
AUS Angle Park |
05/02 11:33 |
Løb 5 - Angle Park v
|
|
View
|
|
Hunde |
Sheffield |
05/02 11:32 |
Sheffield (Løb 3) v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 11:30 |
Lyon (Walter) Esports v Lille (Samuel) Esports
|
|
4-0
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
05/02 11:30 |
Marseille (Janis) Esports v Monaco (Iron) Esports
|
|
7-5
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:30 |
Roma (Jack) Esports v Sporting (Pontiac) Esports
|
|
3-7
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:30 |
Brighton (Panic) Esports v Bayer 04 (Boris) Esports
|
|
5-1
|
|
Fodbold |
Serbien - U19-liga |
05/02 11:30 |
Crvena Zvezda U19 v Partizan Beograd U19
|
|
1-1
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 11:30 |
Copenhagen (Depp) Esports v PSV (Cruise) Esports
|
|
3-2
|
|