02/27 08:00 |
- |
Tatran Stresovice U20 kvinder v Ceske Budejovice U20 kvinder
|
3-2
|
02/26 10:00 |
- |
Ceske Budejovice U20 kvinder v Mikulova Praha U20 kvinder
|
3-0
|
02/26 08:00 |
- |
Lvi Praha U20 Women v Tatran Stresovice U20 kvinder
|
1-3
|
02/13 10:00 |
- |
TJ Ostrava U20 kvinder v Dukla Liberec U20 kvinder
|
0-3
|
02/13 08:00 |
- |
Olymp Praha U20 kvinder v Sokol Sternberk U20 kvinder
|
3-0
|
02/12 10:00 |
- |
VK Prostejov U20 kvinder v Mikulova Praha U20 kvinder
|
3-2
|
02/12 10:00 |
- |
Sokol Sternberk U20 kvinder v Kralovo Pole Brno U20 kvinder
|
3-1
|
02/12 08:00 |
- |
Dukla Liberec U20 kvinder v Olymp Praha U20 kvinder
|
3-0
|
02/12 08:00 |
- |
Ceske Budejovice U20 kvinder v Tatran Stresovice U20 kvinder
|
1-3
|
01/09 10:00 |
- |
TJ Ostrava U20 kvinder v Plzen U20 kvinder
|
3-0
|
01/09 10:00 |
- |
Mikulova Praha U20 kvinder v Sokol Fridek Mistek U20 kvinder
|
1-3
|
01/09 08:00 |
- |
Kralovo Pole Brno U20 kvinder v Dukla Liberec U20 kvinder
|
2-3
|
01/09 08:00 |
- |
Lanskroun U20 kvinder v Tatran Stresovice U20 kvinder
|
3-1
|
01/08 12:00 |
- |
Lanskroun U20 kvinder v Mikulova Praha U20 kvinder
|
3-0
|
01/08 12:00 |
- |
Kralovo Pole Brno U20 kvinder v Plzen U20 kvinder
|
3-1
|
01/08 10:00 |
- |
Tatran Stresovice U20 kvinder v Lvi Praha U20 Women
|
1-3
|
01/08 10:00 |
- |
Dukla Liberec U20 kvinder v Olymp Praha U20 kvinder
|
2-3
|
01/08 08:00 |
- |
Sokol Fridek Mistek U20 kvinder v Lanskroun U20
|
0-3
|
01/08 08:00 |
- |
Ostrava U20 kvinder v Kralovo Pole Brno U20 kvinder
|
2-3
|
01/04 17:30 |
- |
VK Prostejov U20 kvinder v TJ Sokol Sternberk U20 kvinder
|
1-3
|
12/12 11:00 |
- |
Chodov U20 kvinder v Dukla Liberec U20 kvinder
|
1-3
|
12/12 08:55 |
- |
Olymp Praha U20 kvinder v TJ Ostrava U20 kvinder
|
3-0
|
12/11 12:00 |
- |
Kralovo Pole Brno U20 kvinder v Sokol Fridek Mistek U20 kvinder
|
3-0
|
12/11 10:00 |
- |
VK Prostejov U20 kvinder v Plzen U20 kvinder
|
1-3
|
12/11 09:00 |
- |
Olymp Praha U20 kvinder v Dukla Liberec U20 kvinder
|
0-3
|
12/11 08:00 |
- |
Ceske Budejovice U20 kvinder v Kralovo Pole Brno U20 kvinder
|
1-3
|
11/14 16:00 |
- |
Prerov U20 kvinder v TJ Sokol Sternberk U20 kvinder
|
0-3
|
11/14 14:00 |
- |
Kralovo Pole Brno U20 kvinder v Lanskroun U20 kvinder
|
3-0
|
11/14 12:30 |
- |
Frydek Mistek U20 Women v Tatran Stresovice U20 kvinder
|
3-2
|
11/14 12:00 |
- |
Sokol Sternberk U20 kvinder v VK Prostejov U20 kvinder
|
3-0
|