10/10 15:00 |
8 |
DHB Rotweiss Thun Women v SPONO Eagles kvinder
|
17-30
|
03/08 14:30 |
3 |
[1] Herning-Ikast kvinder v Gloria Bistrita kvinder
[2]
|
28-26
|
03/08 14:00 |
3 |
[1] HC Odense kvinder v Lada kvinder
[2]
|
34-30
|
03/08 13:00 |
3 |
[1] Thüringer HC kvinder v Podravka Vegeta kvinder
[2]
|
28-34
|
03/07 17:00 |
3 |
[1] Siofok kvinder v Kastamonu kvinder
[2]
|
40-20
|
03/01 16:00 |
3 |
[2] Gloria Bistrita kvinder v Herning-Ikast kvinder
[1]
|
26-29
|
03/01 14:00 |
3 |
[2] Podravka Vegeta kvinder v Thüringer HC kvinder
[1]
|
27-23
|
03/01 13:00 |
3 |
[2] Kastamonu kvinder v Siofok kvinder
[1]
|
29-38
|
02/29 13:00 |
3 |
[2] Lada kvinder v HC Odense kvinder
[1]
|
31-28
|
02/09 18:00 |
6 |
[4] DHK Banik Most kvinder v DVSC kvinder
[3]
|
28-29
|
02/09 16:00 |
6 |
[3] Erd kvinder v Gloria Bistrita kvinder
[2]
|
24-24
|
02/09 16:00 |
6 |
[4] MKS Lublin kvinder v HC Odense kvinder
[1]
|
20-33
|
02/09 16:00 |
6 |
[2] Podravka Vegeta kvinder v København kvinder
[3]
|
29-32
|
02/09 16:00 |
6 |
[4] SG BBM Bietigheim kvinder v Storhamar kvinder
[3]
|
28-27
|
02/09 14:00 |
6 |
[1] Siofok kvinder v Magura Cisnadie kvinder
[4]
|
34-22
|
02/09 14:00 |
6 |
[1] Herning-Ikast kvinder v Lada kvinder
[3]
|
28-38
|
02/08 12:00 |
6 |
[2] Kastamonu kvinder v Thüringer HC kvinder
[1]
|
24-30
|
02/02 18:00 |
4 |
Zalgiris Kaunas kvinder v Atletico Guardes kvinder
|
34-34
|
02/02 16:00 |
5 |
[3] Gloria Bistrita kvinder v MKS Lublin kvinder
[4]
|
26-20
|
02/02 16:00 |
5 |
[3] Storhamar kvinder v Herning-Ikast kvinder
[1]
|
26-24
|
02/02 13:00 |
5 |
[1] Thüringer HC kvinder v DHK Banik Most kvinder
[4]
|
40-24
|
02/02 12:55 |
5 |
[3] København kvinder v Siófok KC kvinder
[1]
|
27-28
|
02/02 09:30 |
5 |
[4] Magura Cisnadie kvinder v Podravka Vegeta kvinder
[2]
|
29-31
|
02/01 14:00 |
5 |
[3] DVSC kvinder v Kastamonu kvinder
[2]
|
32-34
|
02/01 14:00 |
5 |
[1] HC Odense kvinder v Erd kvinder
[2]
|
31-24
|
02/01 13:00 |
5 |
[4] Lada kvinder v SG BBM Bietigheim kvinder
[3]
|
30-25
|
01/26 17:00 |
4 |
[4] DHK Banik Most kvinder v Kastamonu kvinder
[3]
|
28-31
|
01/26 16:00 |
4 |
[3] Gloria Bistrita kvinder v HC Odense kvinder
[1]
|
25-23
|
01/26 16:00 |
4 |
[4] MKS Lublin kvinder v Erd kvinder
[2]
|
23-29
|
01/26 14:30 |
4 |
[2] Podravka Vegeta kvinder v Siofok kvinder
[1]
|
33-33
|