01/30 13:30 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Tyumen kvinder
|
W |
3-0
|
01/29 15:30 |
- |
Om-SibGUOR kvinder
v
Severstal Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
01/28 15:30 |
- |
Tyumen kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
W |
0-3
|
01/27 15:30 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Om-SibGUOR kvinder
|
W |
3-0
|
01/16 13:00 |
- |
Uralochka 2 Urgea kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
1-3
|
01/15 10:30 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Samrau UGNTU Ufa kvinder
|
W |
3-0
|
01/14 13:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Uralochka 2 Urgea kvinder
|
W |
3-1
|
01/13 10:30 |
- |
Ufimochka Ugntu kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
1-3
|
12/25 15:00 |
- |
Luch Moskva kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
12/23 15:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Luch Moskva kvinder
|
W |
3-0
|
12/10 12:00 |
- |
YuZGU Atom kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
1-3
|
12/08 13:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
YuZGU Atom kvinder
|
W |
3-0
|
11/26 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Smena Cherepovets Women
|
W |
3-0
|
11/25 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Smena Cherepovets Women
|
W |
3-1
|
11/14 07:30 |
- |
Tyumen kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
11/13 12:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Om-SibGUOR kvinder
|
W |
3-0
|
11/12 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Tyumen kvinder
|
W |
3-1
|
11/11 12:00 |
- |
Om-SibGUOR kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
10/31 16:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Uralochka 2 Urgea kvinder
|
W |
3-0
|
10/30 15:00 |
- |
Ufimochka Ugntu kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
W |
0-3
|
10/29 15:00 |
- |
Uralochka 2 Urgea kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
L |
3-2
|
10/28 15:30 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Ufimochka Ugntu kvinder
|
W |
3-0
|
10/17 15:00 |
- |
Luch Moskva kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
10/16 15:30 |
- |
Luch Moskva kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
10/03 15:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
YuZGU Atom kvinder
|
W |
3-1
|
10/02 15:00 |
- |
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
W |
0-3
|
10/01 15:00 |
- |
YuZGU Atom kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
09/30 15:00 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
W |
3-0
|
04/10 10:00 |
- |
Sakhalin kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
W |
1-3
|
04/09 14:30 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
YuZGU Atom kvinder
|
W |
3-0
|