10/31 17:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad kvinder v Minchanka Minsk kvinder
|
3-0
|
10/17 16:00 |
- |
Tulitsa Tula kvinder v Lokomotiv 2 Kaliningrad kvinder
|
3-0
|
10/10 16:00 |
- |
Dynamo Krasnodar kvinder v Yenisey Krasnoyarsk kvinder
|
2-3
|
09/27 12:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinder v Om-SibGUOR kvinder
|
3-0
|
09/26 14:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinder v Om-SibGUOR kvinder
|
3-1
|
09/10 15:30 |
- |
Lipetsk kvinder v MVA Moscow Women
|
3-1
|
09/10 14:00 |
- |
YuZGU Atom kvinder v Tyumen kvinder
|
3-1
|
09/10 13:00 |
- |
Murom kvinder v Minchanka Minsk kvinder
|
0-3
|
09/10 12:00 |
- |
Dinamo Anapa Women v Zarechye Odintsovo kvinder
|
1-3
|
09/10 09:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa kvinder v Nizhny Novgorod kvinder
|
1-3
|
09/09 15:30 |
- |
MVA Moscow Women v Murom kvinder
|
1-3
|
09/09 14:00 |
- |
Zarechye Odintsovo kvinder v YuZGU Atom kvinder
|
3-0
|
09/09 13:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinder v Lipetsk kvinder
|
3-0
|
09/09 12:00 |
- |
Tyumen kvinder v Dinamo Anapa Women
|
0-3
|
09/08 15:30 |
- |
Minchanka Minsk kvinder v MVA Moscow Women
|
3-0
|
09/08 15:00 |
- |
YuZGU Atom kvinder v Dinamo Anapa Women
|
3-2
|
09/08 13:00 |
- |
Lipetsk kvinder v Murom kvinder
|
1-3
|
09/08 13:00 |
- |
Dinamo Moskva kvinder v Dynamo Krasnodar kvinder
|
3-0
|
09/08 13:00 |
- |
Zarechye Odintsovo kvinder v Tyumen kvinder
|
3-0
|
12/17 16:00 |
- |
Tulitsa Tula kvinder v Lokomotiv Kaliningrad kvinder
|
View
|
12/17 13:00 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk kvinder v Dinamo Moskva kvinder
|
0-3
|
10/29 13:30 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk kvinder v Uralochka NTMK kvinder
|
3-0
|
10/29 11:00 |
- |
Proton Saratov kvinder v Nizhny Novgorod kvinder
|
3-0
|
10/28 13:30 |
- |
Uralochka NTMK kvinder v Proton Saratov kvinder
|
0-3
|
10/28 11:00 |
- |
Nizhny Novgorod kvinder v Dynamo-Metar Chelyabinsk kvinder
|
2-3
|
10/27 13:30 |
- |
Uralochka NTMK kvinder v Nizhny Novgorod kvinder
|
3-1
|
10/27 11:00 |
- |
Proton Saratov kvinder v Dynamo-Metar Chelyabinsk kvinder
|
2-3
|
09/11 16:00 |
- |
Luch Moskva kvinder v Lokomotiv Kaliningrad kvinder
|
0-3
|
09/11 12:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa kvinder v Dynamo Kazan kvinder
|
0-3
|
09/11 12:00 |
- |
YuZGU Atom kvinder v Minchanka Minsk kvinder
|
3-1
|