09/13 12:30 |
- |
YuZGU Atom kvinder v Minchanka Minsk kvinder
|
2-3
|
09/13 12:00 |
- |
Ufimochka Ugntu kvinder v Dinamo Kazan kvinder
|
0-3
|
09/13 12:00 |
- |
Zarechye Odintsovo kvinder v Dinamo Moskva kvinder
|
0-3
|
09/13 11:00 |
- |
Yenisey Krasnoyarsk kvinder v Tyumen kvinder
|
3-0
|
09/13 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder v Proton Saratov kvinder
|
0-3
|
09/13 09:00 |
- |
Sakhalin kvinder v Dinamo Metar Chelyabinsk kvinder
|
0-3
|
09/13 08:00 |
- |
Dynamo Krasnodar kvinder v Impuls Volgodonsk kvinder
|
3-0
|
09/13 07:00 |
- |
Uralochka 2 Urgea kvinder v Uralochka NTMK kvinder
|
3-0
|
09/12 17:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad kvinder v Zarechye Odintsovo kvinder
|
3-0
|
09/12 16:00 |
- |
Dinamo Kazan kvinder v Severyanka Cherepovets kvinder
|
3-0
|
09/12 14:00 |
- |
Impuls Volgodonsk kvinder v Ufimochka Ugntu kvinder
|
1-3
|
09/12 14:00 |
- |
Dinamo Moskva kvinder v Leningradka kvinder
|
3-1
|
09/12 14:00 |
- |
Lipetsk kvinder v Tulitsa kvinder
|
2-3
|
09/12 13:30 |
- |
Dinamo Metar Chelyabinsk kvinder v Yenisey Krasnoyarsk kvinder
|
1-3
|
09/12 12:30 |
- |
Minchanka Minsk kvinder v Nizhny Novgorod kvinder
|
3-0
|
09/12 12:00 |
- |
Proton Saratov kvinder v Dynamo Krasnodar kvinder
|
0-3
|
09/12 11:30 |
- |
Uralochka NTMK kvinder v Sakhalin kvinder
|
3-0
|
09/12 09:30 |
- |
Tyumen kvinder v Uralochka 2 Urgea kvinder
|
0-3
|
09/11 17:00 |
- |
Leningradka kvinder v Lokomotiv Kaliningrad kvinder
|
0-3
|
09/11 15:00 |
- |
Nizhny Novgorod kvinder v YuZGU Atom kvinder
|
3-1
|
09/11 14:00 |
- |
Zarechye Odintsovo kvinder v Luch Moskva kvinder
|
3-0
|
09/11 12:30 |
- |
Tulitsa kvinder v Minchanka Minsk kvinder
|
3-2
|
09/10 17:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad kvinder v Dinamo Moskva kvinder
|
1-3
|
09/10 16:00 |
- |
Dynamo Krasnodar kvinder v Dinamo Kazan kvinder
|
0-3
|
09/10 15:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinder v Lipetsk kvinder
|
2-3
|
09/10 14:00 |
- |
Proton Saratov kvinder v Impuls Volgodonsk kvinder
|
3-0
|
09/10 14:00 |
- |
Luch Moskva kvinder v Leningradka kvinder
|
0-3
|
09/10 13:30 |
- |
Sakhalin kvinder v Uralochka 2 Urgea kvinder
|
3-1
|
09/10 12:30 |
- |
YuZGU Atom kvinder v Tulitsa kvinder
|
0-3
|
09/10 12:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder v Ufimochka Ugntu kvinder
|
3-0
|